06:43

Powrót do wiosny czyli kwiatowe naklejki stemplowe

Powrót do wiosny czyli kwiatowe naklejki stemplowe
Ta pogoda w ogóle nie przypomina jesieni! Jest lepsza niż w niektóre tygodnie w wakacje. Jeszcze dzisiaj na wf biegaliśmy na 1 km i teraz jestem totalnie zmęczona :(. Ale nie o tym tutaj ;)

Moje paznokcie jako tako odstrajają,jednak nadal mają różne długości. Mam nadzieję,że Wam to nie przeszkadza. Ostatnio zrobiłam dosyć spore płytkowe zamówienie,bo zakupiłam ich 5 ;) 

Do dzisiejszego mani użyłam:

1. MySecret Chalky Matt Nail Polish White
2.Golden Rose matte 31
3. Essence the gel Nail Polish 28 hello sunshine (ciekawi mnie jakim cudem jest go tak mało,jak malowałam nim 2 razy ^^)
4. B Loves Plates BLP01 a Dark Knight











Co sądzicie ;)? Mi się baardzo podobają ^^ 

08:01

Nowości od Wibo i MySecret

Nowości od Wibo i MySecret
Moje paznokcie już są w lepszej kondycji,teraz tylko walczę z rozdwajaniem. 
Jestem zachwycona nowymi lakierami i odżywkami od Wibo i od MySecret.


1. MySecret Gel Effect Nail Polish 256 Burlywood - Mam go teraz na paznokciach i trzyma się nieźle. 2 warstwy starczą,schnie w normalnym tempie. Dobrze się maluję pędzelkiem. 


 2. MySecret Wax Matt 255 Rasberry-śliczna malinka! Użyłam go jedynie do stempli,świetnie się sprawdza w tej roli. Według mnie jest całkowicie matowy,ale zobaczę jeszcze jak będzie wyglądał na całej płytce ;)



 3. Wibo Royal Manicure 2 -brokatowy lakier ze strukturą. Śliczne złotko! Mam nadzieje,że nie będzie wielkich problemów ze zmywaniem i z kryciem ;)



4. Wibo Nail Spa Peeling z aloesem i z witaminą E- Ślicznie pachnie! Nie ma zapachu lakieru ani takiego jak ma np. oliwka od MySecret. Jedyny minus to taki,że ciężko nabrać te różowe drobinki. Konsystencja rzadka,więc może dlatego jest taki problem. Jest wydajny,używam go od 2-3 dni i nie widać zużycia,a często go używam w ciągu dnia. Moje skórki nie są w końcu takie suche i łatwo się odsuwają ;)


Widzicie tu obydwa lakiery od MySecret ;)


Co sądzicie ;)? Jest coś,co chcecie mieć koniecznie z tych nowych kolekcji ;)?

02:51

Różowy neon.

Różowy neon.
Na szczęście znalazłam stare zdobienie,gdzie jeszcze moje paznokcie nadają się do pokazania bo te moje obecne to jakiś koszmar.. Już prawie miałam idealnie zapuszczone ale oczywiście musiał mi się złamać ;)

Do zdobienia użyłam lakieru Beauty Line Cosmetics (z Grecji) różowy neon. Nie użyłam go na białą bazę,tylko na odżywkę.






Po 2 dniach noszenia stwierdziłam,że brakuje im stempli. Lakierem lovely butterfly colors 2 (już zgęstniałym) zrobiłam stemple z płytki B.loves Plates Geometry is perfct.





Mi się efekt baardzo podobał,zwłaszcza że wzorek się odbił idealnie ;)

08:39

Nowości! Nie tylko lakiery.

Nowości! Nie tylko lakiery.
Niestety moje paznokcie są tak krótkie,że nawet nie mam ochoty ich malować :( A że ostatnio nazbierało mi się trochę nowości i to niepaznokciowych ^^
O dziwo,kiedyś nie lubiłam jakichkolwiek produktów do ust. Balsam? Błyszczyk? Nawilżająca pomadka? Używałam wtedy,kiedy miałam już naprawdę suche usta i krwawiły. Ale chyba nastąpił jakiś przełom i ... mam swoje cudeńka do ust.

                                                                 Essence 20 Get the look


Lovely Color Wear Long Lasting Lipstick 3
Z tą pomadką miałam takie rewolucje... Kupiłam złamaną i naprawiłam ją zapalniczką i całe opakowanie jest brudne :(

Wibo 1
Tę pomadkę podpatrzyłam u mamy i tak mi się spodobała,że aż sobie kupiłam :D Mama ma w sumie 2 takie,bo ostatnio kupiła sobie nową ;)




Tak wyglądają wszystkie ;) 
Kolejność od góry:
-Essence
-Lovely
-Wibo

Pędzel z Natury. Pierwszy mój pędzel i nie sądziłam,że są one takie drogie ;_:
Catrice Prime and Fine Transkucent Loose Powder -jeszcze go nie wypróbowałam ;)




1. My Secret Hot Colors 247 Cotton Candy-jak pewnie wiecie z komentarzy,strasznie mi się podobał i nareszcie go kupiłam ^^ Udało mi się trafić ostatnią sztukę
2.Wibo Chic Matte 5 -piękna śliwka! na jesień idealna
3.Wibo Extreme Nails 34-czerń od GR już mi gęstnieje,więc kupiłam ten. Świetnie stempluje
4.Wibo Glamour Satin 2 -wybór mojej mamy. Nie do końca mój styl,ale schnie szybko ;)


Macie coś z tych nowości? Może jest coś,co byście chciały mieć ;)?

07:24

Cukrowy matt od Golden Rose 26

Cukrowy matt od Golden Rose 26

W nowościach pokazywałam wam ten oto cukrowy róż... o ja,ale mam odcisk pod małym palcem. Teraz dopiero zauważyłam. Efekt rzucania sztangami haha :D. Ale dobra,wracając do tematu. 
Róż jest przecudowny! Taki słodki i dziewczęcy.
Golden Rose Matte 26
Krycie: 2 grubsze lub 3 cienkie
Schnięcie: Jak w lakierach z tej serii,super szybkie!
Zmywanie: bez problemu
Trwałość: u mnie po 3 dniach były już starte końcówki 


Strasznie podoba mi się motyw łapaczu snów. Mój kolega z byłej klasy ma świetny tatuaż z łapaczem snów i wilkiem. Cudo :D










Tak wiem,ten łapacz snów nie wygląda jak miał wyglądać,ale i tak mi się podoba ^^

Od wczoraj nie noszę lakieru na paznokciach,chce żeby mi się do końca wakacji zregenerowały. Znacie jakieś sposoby,żeby efekt był lepszy? 

07:23

Nowa marka w kolekcji czyli Kiko

Nowa marka w kolekcji czyli Kiko
Pojechałam z mamą do galerii w Poznaniu. Musiałam kupić sobie buty,jakieś spodnie i oczywiście lakiery... No bo jak bez nowych kolorów na paznokciach przyjść 1 września do szkoły? Wychodzę z mamą i patrze... Kiko! Od razu poleciałam i patrzę na te lakiery i na... testery! Testery lakierów,genialny pomysł. I się zaczęło... "Wera,mamy srebrny? A ten?" "Tak mamo,mamy te".
Na koniec zakupów kupiłyśmy jeszcze 2 matowe lakiery od GR. 

Ciekawe czy zgadniecie,które kolory wybierałam ja a który mama ;)






Golden Rose Matte 11
Fajna głęboka szarość. Mam nadzieję,że będzie krył po 2 warstwach i będzie szybko schnął,tak jak jego koledzy z serii ;)



Golden Rose Matte 26
W butelce wyglądał na lekko różowego nudziaka,a się okazało że to taki cukrowy róż.. Ale i tak jest super :3


Kiko 388-pierwsza prawdziwa zieleń w mojej kolekcji! Ciesze się,że nie ma shimmera (nie lubię). Nie mogę się doczekać,gdy zobaczę pierwszy raz na paznokciach taką zieleń 


Kiko 332-śliczny ciemny fiolet. Przypomina mi trochę lawendę. Mało też mam fioletów w kolekcji.


Kiko 255-ten lakier jako pierwszy rzucił mi się w oczy... Jest przecudowny! Musze go jak najszybciej wypróbować. Mam nadzieję,że nie będzie problemów z kryciem i ze zmywaniem ;)

Ciekawe czy zgadliście,kto jaki wybrał.
Mama:

 Zielony Kiko i szary GR

Ja:
Fioletowe Kiko i róż od GR


Napiszcie w komentarzu,jak obstawialiście ;)


07:39

Kwiaty,czyli trochę wiosennie

Kwiaty,czyli trochę wiosennie
Pogoda na dworze mnie denerwuje,raz jest gorąco a raz nawałnice i nic nie można zrobić.. Chciałam zrobić jakieś letnie paznokcie a wyszło bardziej wiosennie ^^
Użyłam:
-Golden Rose Paris 04
-Eveline Mini Max 937
-Golden Rose Color Expert 67
-Rimmel  60seconds Super Shine 262 Ring a Ring O'Roses





Jednak postanowiłam wypróbować malowanie kwiatków i lakierem Rimmel Rita Ora 300 Gloston Berry zmalowałam "na czuja". Bez żadnej instrukcji,tylko jakoś to będzie. Listki to Bell Gel 4D Nail Enamel 07 (jedyny lakier o zielonym odcieniu w mojej kolekcji :()




Oczywiście jak to ja,musiałam zepsuć lakier na małym paznokciu...

Co sądzicie ;)? 

Niedługo pokażę wam nowości ^^ 
Copyright © 2016 Wear A Color , Blogger