08:22

Najmodniejsze kolory w sezonie - Sensique top color (część 1)


 
W moje rączki wpadły 4 zestawy najmodniejszych kolorów proponowanych nam przez markę Sensique


W moje rączki wpadły 4 zestawy najmodniejszych kolorów proponowanych nam przez markę Sensique. Byłam ciekawa tych doborów kolorów. Najbardziej chyba tego błyszczącego czerwonego.

Zestawy są do kupienia za 9,99 zł. W tej cenie otrzymujemy 5,5 ml lakieru. Uważam,że to idealna pojemność. Mamy większa szansę zużyć przed zgęstnieniem.

Sensique Top Color Burgundy


Sensique Burgundy 194 jest przepięknym bordo. Kryje już po 1 warstwie,co mnie bardzo zaskoczyło. Nie barwi skórek,ani płytki paznokcia (nałożony został na Eveline 8w1). Uwielbiam takie odcienie więc będzie u mnie gościł często ;) Schnie szybko i trwałość to 3 dni bez top coatu ;)

Sensique Burgundy 198 to czerwień z mnóstwem różowo-złotych drobinek. Kryje niestety po 2 warstwach. Nie ma problemów ze zmywaniem. Schnie szybko i trwałość to 2 dni. Może to te drobinki sprawiają,że jest mniej trwały?  Jednak pięknie mieni się w słońcu.
Ciesze się,że te drobinki nie znikają na paznokciach. Są widoczne cały czas ;) 

Sensique Top Color Natural


Tu mamy zdecydowanie nudziakową wersje. Dla mnie idealna odskocznia od czerwieni (o dziwo polubiłam czerwone paznokcie) i różowego.

Sensique Natural 136 to kolor kości słoniowej. Niestety przy takich kolorach często jest kiepskie krycie. Tu także jest ten sam problem. Przy 2 warstwie wciąż widziałam białe końcówki,więc konieczna była 3 warstwa. Na szczęście ze schnięciem nie ma problemu więc te 3 warstwy to w sumie nic strasznego. Krycie 3 dni bez top coatu i mogłoby przetrwać trochę więcej,ale zmyłam ;)

Sensique Natural 201 taki nudziak,wpadający w szarość,fiolet.. może brąz? Ciężko mi opisać ten kolor. Tu też bałam się o krycie,jednak w tym przypadku potrzebne są tylko 2. 

Wykonałam tu też proste zdobienie ;) Stemple.
Co sądzicie? Kupiłybyście taki zestaw? Czy może wolicie same komponować takie pary lakierów.
(lakiery otrzymałam w ramach współpracy,jednak to nie wpływa na moją ocenę ;))

7 komentarzy:

Dziękuje za pozostawiony komentarz ;) Na pewno odwiedzę twój blog.
Miło mi będzie, jeśli zaobserwujesz, jednak nie bawię się w "obs za obs" ;)

Copyright © 2016 Wear A Color , Blogger