03:29

Edycje limitowane KOBO Professional i My Secret już w Naturze!


Marki Kobo Professional i My Secret rozszerzają swój asortyment o kolejne nowości kosmetyczne, które pozwolą na wykreowanie trwałego, matowego makijażu,  z domieszką nasyconych wiosennych barw. Dostępna w nowej ofercie baza pod makijaż zneutralizuje niedoskonałości twarzy, a wodoodporne cienie w woskowym kremie zapewnią długotrwałe krycie na powiekach. Do uzupełnienia makijażu  o delikatny naturalny rumieniec dobrze sprawdzi się paleta trzech odcieni róży,  a matowe pomadki KOBO w pięciu nowych kolorach pozwolą na wyraziste podkreślenie ust. Wszystkie nowości dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl

 


 Baza pod makijaż, która neutralizuję popękane naczynka, cienie pod oczami oraz zaczerwienienia. Zielony odcień wyrównuję koloryt cery poprze rozjaśnienie niedoskonałości i ich optyczne rozmycie. Przeznaczona do stosowania miejscowo pod podkład.
Pojemność: 20ml
Cena: 19,99 złWodoodporny perłowy cień w woskowym kremie. Formuła wzbogacona o witaminę E oraz nawilżający ester z ziaren moreli. 
Dostępne w 4 kolorach: 01 Soft Peach, 02 Aqua Blue, 03 Copper i 04 Champagne
Waga: 10g
Cena: 24,99 zł

Paleta trzech harmonijnie dobranych odcieni perłowych róży. Łatwo rozprowadzają się na policzkach, imitując naturalny rumieniec.
Waga: 10g
Cena: 24,99 zł


Paleta cieni do wykreowania makijażu dziennego i wieczorowego. 
Jedbawista formuła ułatwia aplikację i cienie znakomicie przylegają do powieki.
Są hipoalergiczne.
Waga: 5,4g
Cena: 16,99 zł

1 komentarz:

Dziękuje za pozostawiony komentarz ;) Na pewno odwiedzę twój blog.
Miło mi będzie, jeśli zaobserwujesz, jednak nie bawię się w "obs za obs" ;)

Copyright © 2016 Wear A Color , Blogger